Aksfilter

Darmowy zwrot

Bezpieczne płatności

Przyjazna obsługa

Rectangle 1381

HOME MONTAŻ

WENTYLACJA PRZEMYSŁOWA PROJEKT MONTAŻ

Previous slide
Next slide

Nasza firma wykonuje instalacje wentylacyjne dla przemysłu oraz klientów indywidualnych.
Zapewniamy fachowe dworactwo w zakresie wentylacji, filtrowentylacji ale również jako  producent filtrów powietrza dobierzemy filtry aby spełniały oczekiwania klientów.
Na rynku jest bardzo dużo firm które świadczą usługi projektowe oraz instalacyjne, ale co nas najbardziej wyróżnia od konkurencji??? Jesteśmy producentem filtrów  oraz urządzeń filtrowentylacyjnych dzięki czemu każdy projekt jaki wykonujemy jest dobierany indywidualnie dla klienta a w szczególności systemy filtracyjne oraz filtry w nim pracujące są wykonane w taki sposób aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników oraz wyeliminować wszelkiego rodzaju zagrożenie związane z jakością powietrza.

Najważniejszy cel jaki postawiła nasza firma to odpowiedni dobór urządzeń filtrowentylacyjnych oraz filtrów powietrza aby filtracja powietrza w naszym otoczeniu była o jak najwyższym poziomie ale również o jak najniższych kosztach związanych z eksploatacją czyli np. wymiana filtrów powietrza co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.
Montowane Systemy filtrowentylacyjne są zgodne z obowiązującymi przepisami a filtry które produkujemy są atestowane oraz spełniają wymagane normy do danego procesu.
Dzięki naszemu doświadczeniu które zdobywaliśmy przez 18 lat jesteśmy wstanie wykonać wszelkiego rodzaju instalacje które są rozwiązaniami standardowymi oraz nie standardowymi takimi jak:

Wentylacja przemysłowa – częstym problemem na halach produkcyjnych są przekroczone dopuszczalne stężenia takie jak różnego rodzaju opary, związki lotne z cięcia, spawania, grawerowania, wycinania oraz duże zapylenie co negatywnie wpływa na zdrowie pracownika.
W przypadku wentylacji przemysłowej głównie skupimy się na prawidłowej wymianie oraz odpowiednim filtrowaniu powietrza w zależności od profilu firmy. Zapewniamy fachowe dworactwo oraz terminową realizację projektu. Systemy filtracyjne dobieramy indywidualnie montując filtry kieszeniowe, kasetowe, dokładne typu Hepa lub węglowe.

centrala-z-1-min

Wentylacja miejscowa – standardowe oraz najskuteczniejsze rozwiązanie na zapewnienie maksymalnej ochrony pracownika w miejscu wykonywanej pracy. Systemy odciągowe naszej produkcji pozwala na filtrację miejscową co najważniejszą zaletą jest brak możliwości rozprzestrzeniania się różnych związków lotnych oraz pyłu na całym obiekcie lub w pomieszczeniu wykonywanej pracy. Bezpieczne systemy filtracyjne sprawdzają się podczas cięcia, spawania, grawerowania ale również eliminują związki lotne różnego pochodzenia.

Wentylacja strefowa – przeważnie na dużych obiektach produkcyjnych są wydzielane miejsca czyli strefy w których wykonuje się prace związane z cięciem, lakierowaniem, spawaniem itp. gdzie ilość pyłu, dymu oraz niebezpiecznych związków jest w większej ilości niż w pozostałych miejscach na hali produkcyjnej. W zależności od związków jakie powinny być filtrowane dobieramy urządzenia aby jakość powietrza była w 100% bezpieczna w miejscu wykonywanej pracy jaki i w na całym obiekcie. Bardzo istotnym elementem filtracji strefowej jest utrzymanie czystości na produkcji ponieważ wszelkiego rodzaju zapylenie jest już eliminowane bezpośrednio w miejscu przeprowadzanego procesu dzięki czemu pyły nie osadzają się na pozostałych stanowiskach oraz obszarach i nie dostają się do kanałów wentylacyjnych co wpływa na większe koszta eksploatacji. Urządzenia dobieramy indywidualnie oraz filtry powietrza zamontowane w urządzeniu zapewniają komfort oraz eliminują wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwo związane z powietrzem.

strefa-1-min-800x611

Rekuperacja – wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – dostarczmy, montujemy systemy rekuperacji oraz posiadamy osprzęt instalacyjny do kompleksowego montażu rekuperacji. W ofercie posiadamy centrale wentylacyjne o wydajności od 230 do 2900m3. Największą zaletą central nawiewno – wywiewnych jest odzyskanie ciepła zużytego powietrza nawet w 90% oraz dzięki filtracji, powietrze w pomieszczeniach jest oczyszczone z różnego rodzaju pyłu oraz związków lotnych takich jak smog. Do jednostek wentylacyjnych posiadamy również dodatkowe systemy filtracyjne typu smogbox w celu jeszcze lepszej efektywności filtracyjnej co bardziej chroni nas przed słabej jakości powietrzem a w szczególności w okresie zimowym wysokim stężeniu pyłów PM10, PM2,5 które odpowiadają za zanieczyszczenie powietrza.

Systemy filtracyjne produkcji AKSFILTER to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zapewnić sobie, pracownikom i swoim bliskim czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach.
Firma Aksfilter może zaprojektować oraz wykonać instalacje ale również może dostarczyć systemy filtracyjne w formie kompaktowej czyli z automatyką do sterowania oraz wentylatorem lub urządzenia do istniejących jednostek wentylacyjnych w których są już zamontowane wentylatory i zapotrzebowaniem klienta jest tylko urządzenie z odpowiednimi filtrami powietrza.
Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na państwa pytania i zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu odpowiedniego doboru urządzenia lub zaprojektowania oraz wykonana instalacji wentylacyjnej.